Volné pracovní místo  pracovník/ce obsluhy UV tiskového stroje

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 10 700–12 000 Kč / měsíc

Pro naši pobočku v Hodoníně přijmeme šikovnou kolegyni nebo kolegu na zkrácený 4 hodinový úvazek pondělí až pátek. Vaší prací bude obsluha UV tiskárny a dle potřeby pomocné skladové práce v naší chráněné dílně.
Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.
Co budete dělat:
Obsluhovat UV tiskárnu.
Tvorbu grafických návrhů.
Upravovat data potřebná na tisk v programu Riprint.
Údržbu tiskárny + okolí svého pracoviště.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
Mzdu dostanete na účet vždy včas. Za poloviční 4 hodinový úvazek je mzda od 10700,- do 12000,- Kč v hrubém.
Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116Kč / pracovní den).
Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
Karta pro nákupy v obchodním řetězci.
Výborný kolektiv.
Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.
Jaký je náš ideální pracovník:
Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci.
Vůbec nevadí, když jste OZZ/OZP.
Znalost práce Microsoft Office.
Zkušenost s UV tiskárnou vítána, není podmínkou.
Znalost grafických programu výhodou nikoliv podmínkou rádi vás vše naučíme.
Požadujeme pečlivost, zručnost, komunikativnost, chuť učit se novým věcem, schopnost týmové práce, zodpovědnost a časovou flexibilitu.
Pokud máte o tuto pozici zájem, nebo víte o někom kdo by se na tuto pozici hodil napište kontaktní osobě.
Lenka Prokešová e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku pracovník/ce obsluhy UV tiskového stroje?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Prokešová z SMERO, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku pracovník/ce obsluhy UV tiskového stroje

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.