Volné pracovní místo  pracovník/ce správy a údržby nemovitostí

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Přijmeme šikovného pracovníka pro správu a údržbu nemovitostí na naší pobočku v Hodoníně (bývalý areál firmy IAC).
Pozice je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Zkrácený úvazek 4 hod. denně. Nástup možný ihned.
o Průměrná mzda od 18 000 Kč do 23 000 Kč hrubého měsíčně při polovičním úvazku 4 hod. denně
o Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
Co budete dělat:
o Prohlídky nemovitosti a zjišťování jejich stavebně technického stavu, následně objednávání oprav a rekonstrukcí.
o Vedení technické dokumentace.
o Jednání s dodavateli a kontrola jejich činnosti.
o Práci spojenou s drobnou údržbou - malování, výměny minerálních podhledů, opravy nábytku apod.
o Provádění technických kontrol objektů, na denní bázi budete kontrolovat technické zařízení budovy.
o Přípravu plánů preventivní údržby.
o Asistenci pro subdodavatelskou činnost při pravidelné preventivní údržbě technologických systémů i venkovních prostor.
o Budete mít odpovědnost za plnění požadavků v rozmezí své kvalifikace.
o Udržovat čistotu ve venkovních prostorách.
o Udržovat zeleň kolem budovy (sekat trávu, stříhat stromky, odstraňovat plevel, v zimě odklízet sníh pouze na chodníku).
o Malou údržbu budovy, natírání malých ploch, drobné opravárenské práce.
o Občas pojedete v rámci Hodonína pro nějaký náhradní díl, proto požadujeme řidičský průkaz skupiny B.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
o Mzdu dostanete vždy včas.
o 5 týdnů dovolené.
o Kartu do obchodního řetězce.
o Volné víkendy.
o Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.
Jaký je náš ideální kolega na tuto pozici:
o Má uživatelskou znalost PC.
o Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
o Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ, pro nás je důležitý čistý trestní rejstřík.
o Absolvent SOU, SŠ, stavební, nebo technický obor.
o Organizační schopnosti jsou na denní bázi.
o Budete vizitkou naší společnosti - proto slušné a příjemné vystupování. Ale také důrazné, pokud je to potřeba.
o Stejně tak umíte používat šroubovák, vrtačku a další základní nářadí.
o Budete schopen popsat / vyhodnotit závadu a navrhnout postup opravy

Životopisy zasílejte kontaktní osobě - Lenka Prokešová e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024