Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: běžná údržba strojního vybavení a budovy společnosti; průběžná kontrola strojního vybavení; diagnostika závad a jejich oprav; údržba výrobních a kancelářských prostor společnosti a přilehlého okolí; nákup spotřebního materiálu pro údržbu; další potřebné činnosti v oddělení údržby
  • Požadujeme: středoškolské odborné vzdělání technického zaměření - výhodou strojní mechanik/čka - zámečník/-ce; ukončené vzdělání; praxe min. 1 rok; svářečský průkaz podmínkou; manuální zručnost a logické myšlení; samostatnost a schopnost pracovat v týmu; bezúhonnost; ŘP sk. B podmínkou
  • V případě zájmu zašlete životopis s průvodním dopisem na e-mail: použijte odpovědní formulář Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem.

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017