Volné pracovní místo  PRACOVNÍK-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16
třísměnný/dvousměnný provoz
Požadujeme:
odbornou způsobilost pro výkon povolání, bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, klidné, nekonfliktní vystupování
Nabízíme:
finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, stravenky/, příjemné pracovní prostředí
Náplň práce:
Pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití. Pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, aktivizace uživatele (čtení, společenské hry, krátké vycházky, rozhovory apod.), doprovázení uživatele na odborná vyšetření a ošetření, mytí a dezinfekce pomůcek, péče o jejich správné uložení, pomáhat při kondiční rehabilitaci uživatelů (nácvik chůze, kondiční cvičení), manipulace s prádlem. Podílet se na přejímání prádla, kontrole a jeho uložení, vedení osobní dokumentace uživatelů včetně nastavování a realizace individuálních plánů.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 5. 5. 2017 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice - pracovník v sociálních službách"), nebo elektronicky na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 10.5.2017