Volné pracovní místo PRACOVNÍK-CE ZASTÁVÁRNY

14.1.2016
Pavel Herško
Místo pracoviště
Růžový pahorek 550, Frýdek, 738 01, Frýdek-Místek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

A16
Kdo jsme:
E-zastavarna sídlíci v Frýdku-Místku, prodejna patří mezi největší na Severní Moravě. Neustále rozvíjíme náš úspěšný obchod, rozšiřujeme, modernizujeme prodejnu a přinášíme nové trendy.
Přidejte se k nám do týmu.

Náplň práce:

  • zástavy,výkup zboží
  • vkladání zboží na e-shop + související
  • péče o zákazníky
  • dodržování firemních a legislativních pravidel a postupů

Požadujeme:

  • vzdělání: středoškolské, vyučen
  • uživatelská znalost práce na PC
  • obchodní talent
  • komunikativnost, flexibilitu, iniciativu a samostatnost,
  • loajalitu k firmě, vysoké pracovní nasazení,zodbo­vědnost, spolehlivost a odolnost vůči stresu
  • „tah na branku“
  • příjemné a vstřícné jednaní

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení 15–18tis
  • Příjemný kolektiv

Pracovní doba:

  • krátky, dlouhý týden 8–22hod.

Kontakt:
E-zastavárna
email: poslat email
Růžový pahorek 550
Frýdek-Mstek
Česká republika