Volné pracovní místo  Pracovník expedice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Zpracování dokladů pro odbavení kamionů a kontejnerů pro zahraniční i tuzemské zakázky, komunikace s celnicí, objednávání nákladní dopravy (LKW)- komunikace s dopravci, vystavování a zasílání zákazníkům faktury za zboží, zpracování a vedení evidenci expedice
Požadavky:
Středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou, znalost cizího jazyka výhodou, PC, SAP výhodou, komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem
Zaměstnavatel nabízí podnikové stravování, dovolenou navíc, další plat, příspěvek na penzijní připojištění
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo telefonicky na čísle: použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016