Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 300–42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
  • Poskytování služeb zákazníkům
  • jednoduchá práce na PC
  • jednoduchý telemarketing
Požadujeme:
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost učit se novým věcem
  • schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
  • HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
  • možnost vyplácení denní zálohové mzdy
  • Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
  • Atraktivní práci v kanceláři
  • Zvláštní prémie, bonusy, odměny
  • Možnost zkrácené pracovní doby
  • zajímavý finanční bonus za 100% docházku Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek. Pokud dosud pracujete a hledáte změnu - přijďte na pohovor, uvidíte, že pracovat se dá ve funkčním týmu s velkým finančním ohodnocením, na ranní směny.
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: použijte odpovědní formulář (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ilona Egydyová z CTSCZ spol. s r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.