Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
  • PP na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení; také možnost spolupráce na DPP; plný nebo zkrácený úvazek (40/35/30 hod. týdně); nástup 5. 9. 2016
  • Náplň práce: aktivní telemarketing; práce na projektech mezinárodních firem a známých značek
  • Požadujeme: aktivní přístup, tah na branku, chuť do práce, znalost práce s PC, zájem výhradně o dlouhodobou spolupráci
  • Nabízíme: stravenky, zdravotní volno, odměna za dobrou docházku, odměna při pracovních a životních výročích, možnost volby poměru fixní a variabilní složky mzdy, firemní akce
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016 do 4.9.2017