Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE CEN A MARKETINGU

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 900–15 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE CEN A MARKETINGU
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o práci v nepřetržitém provozu
  • Náplň práce: zajištění cenové integrity na obchodě, roznos etiket, změny cen; v případě potřeby výpomoc na pokladní zóně při stažení front (80% práce na prodejní ploše, 20% v kanceláři)
  • Požadujeme: vyučení, časovou flexibilitu, práci ve směnném provozu, zodpovědný a samostatný přístup k práci, ochotu učit se novým věcem, zkušenost v oboru výhodou
  • Nabízíme: příspěvek na stravování
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Uchazeči/-ky mohou zaslat životopis e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo vyplnit osobní dotazník na informačním pultu na prodejně. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče/-ky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2016