Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE EXPEDICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 12 000 Kč / měsíc

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí pracovníka/pracovnici na pozici "PRACOVNÍK EXPEDICE" - hlavním úkolem bude opatřování výrobků expedičními dokumenty, jejich balení a zajištění nakládky při expedici.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Náplň práce: balení výrobků dle balících předpisů; přiřazování expedičních dokumentů k jednotlivým výrobkům; manipulace s výrobky v rámci expedičního skladu; nakládka výrobků při expedici.

Požadavky: vysoké pracovní nasazení; samostatnost a spolehlivost; loajalita a časová flexibilita; fyzická zdatnost; výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí: samostatnou i týmovou práci; po zapracování stravenky; ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář tel. kontakt: použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016