Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/ICE INTERNETOVÉHO OBCHODU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Pracovník/ce - v internetovém obchodu. Sortiment zboží audio / video nosiče a audiotechnika.
Náplň práce: expedice a příjem zboží, komunikace se zákazníky, práce s mobilním terminálem
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu, schopnost zorganizovat si den, pracovat v týmu, dobře umět ovládat PC, výborná znalost ČJ, příjemná komunikace se zákazníky, aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
Nástupní mzda je na dobu zaučení. Prodloužení smlouvy o další rok samozřejmostí při vzájemné spokojenosti.
Zaměstnanecké výhody: Moderní čisté prostředí, mladý kolektiv, pracovní doba pondělí až pátek, sezónní odměny (13. plat), výkonnostní odměny, příspěvky na stravování (116Kč/den), sleva na firemní zboží, zaměstnanecké mobilní tarify.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2024 do 1.3.2025