Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE MĚŘENÍ ELEKTRO A TESTOVÁNÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Zaměstnání vhodné i pro absolventy.
Pracovní náplň: kontrola výrobků (svítidel) pod napětím, testování funkčnosti a zapojení svítidla, odpovědnost za kontrolu parametrů a kvality vyrobených dílů.
Požadavky: SOU s výučním listem, vyhl. 50/78 Sb. §5, manuální zručnost, ochota pracovat na 2 směny.
Zaměstnavatel nabízí: získání praxe absolventům SŠ, zajímavou práci v klimatizovaném prostředí, zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, flexipassy, prémie, hrazená školení, pravidelnou pracovní dobu v 2směnném provozu.
Kontakt - Bc. Bočková Michaela, tel.: použijte odpovědní formulář (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu) nebo osobně na pracovišti.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.10.2016