Volné pracovní místo  Pracovník/ -ice poštovní přepážky

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 000–20 500 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání s maturitou (nižší vzdělání za předpokladu praxe)
  • trestní bezúhonnost
  • výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • znalost práce s počítačem
  • spolehlivost a smysl pro detail
Náplň práce:
  • vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce
  • prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů
  • příjem a výplata poštovních poukázek
  • příjem a výdej poštovních zásilek
  • prodej poštovních cenin a kolků
  • výplata důchodů
Zaměstnanecké benefity:
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodá práce s možností denního kontaktu s klienty
  • základní pracovní doba 36,5 hod. týdně, 5 týdnů dovolené
  • rozvoj obchodních dovedností
  • široká škála benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
  • pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • finanční ohodnocení na základě plnění osobního plánu prodeje.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstanecké benefity
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 31.10.2018