Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE PŘÍJMU ZAKÁZEK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 90 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PPRACOVNÍK/-ICE PŘÍJMU ZAKÁZEK
  • PP na dobu určitou od 1. 10. 2016 do 30. 9. 2017, formou zkráceného úvazku
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky na příjmu zakázek nákladních a osobních vozidel na STK v Hradci Králové Slezské předměstí, pořizování záznamů o zakázce do systému DEKRA, příjem hotovosti od zákazníků
-Požadujeme: ÚSO, úspěšné absolvování kurzu na pořizování záznamů do systému DEKRA - podmínkou, uživatelsky PC, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, loajalitu, svědomitost, odpovědnost
  • Nabízíme: zkrácený úvazek (20-30 h/týden), pracovní doba dle dohody, stravenky.
Pozice je vhodná pro absolventy a studenty starší 18 let.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017