Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE RESTAURAČNÍHO PROVOZU

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 13 500–17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE RESTAURAČNÍHO PROVOZU
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: provozní pracovník/-ice v rychlém občerstvení - obsluha hostů, příprava objednávek, příprava produktů
  • Požadujeme: časovou flexibilitu, komunikativnost, pozitivní přístup, schopnost pracovat v kolektivu, chuť učit se novým věcem
  • Nabízíme: práci v kolektivu, přátelskou atmosféru na směnách, možnost kariérního růstu na manažerské pozice, příplatky za práci o víkendech 10%, příplatky za práci ve svátek 100%, zvýhodněné stravování - velké menu za 50 Kč, možnost plánování směn
  • Pozice je vhodná pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu kontaktujte: Fiker David, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.10.2016