Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KA (DOPROVOD KLIENTŮ K LÉKAŘI)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 95 Kč / hodinu

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KA (DOPROVOD KLIENTŮ K LÉKAŘI)
  • DPP nebo DPČ na dobu určitou, nástup možný ihned, dohoda o provedení práce max. do 300hod/rok nebo dohody o pracovní činnosti
  • Náplň práce: zajišťuje doprovod klientů domova k lékaři do zdravotnického zařízení, doprovod při převozu vozem zdravotní dopravní služby, společnost při čekání u lékaře, dopomoc klientovi např. při oblékání, podání stravy a nápojů atd..
  • Požadujeme: minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením z 8 nebo 9 třídy), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost k výkonu zaměstnání, vyplnění osobního dotazníku a dalších tiskopisů potřebných k nástupu do zaměstnání.
Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, ne však podmínkou.
  • Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, pracovní doba dle potřeby organizace, odměna za vykonanou práci 95,-Kč/hod, práce vhodná pro rodiče na MD, RD nebo důchodce při splnění výše uvedených podmínek, příplatek za směnnost a ošetřovatelství
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v čase od 8:00 hod. do 15:00 hod.). Kontaktní osoba: Holubová Pavlína, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 9.5.2018