Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE VÝROBY POTIŠTĚNÝCH PLOŠNÝCH SPOJŮ

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE VÝROBY POTIŠTĚNÝCH PLOŠNÝCH SPOJŮ
  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Náplň práce: jedná se o přesnou samostatnou práci při tisku na keramiku; výroba polotovarů pro elektronické součástky; manipulace s drobnými kusy keramických destiček
  • Požadujeme: manuální zručnost, přesnost, trpělivost a pečlivost; vyučení v technickém oboru výhodou
  • Nabízíme: zajímavou práci ve výrobě; ohodnocení dle schopností a odvedené práce; odměny za dobrou pracovní kázeň, prémie, příplatky; plat po zkušební době 17 000 Kč, příplatky za odpolední a noční směny, příspěvek na stravování (stravenka 75 Kč za odpracovaný den), měsíční odměna za pracovní kázeň ve výši 1200 Kč, životní nebo penzijní pojištění
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • V případě zájmu kontaktujte: Oberreiterová Dana, tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017