Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/-ICE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Náplň práce: písemný a telefonní kontakt s klienty; plánování schůzek; řešení reklamací; úzká spolupráce s technickým oddělením; provozní administrativa; práce se zadáváním dat do PC; pomoc zákazníkům s výběrem nejvhodnějších služeb
  • Požadujeme: uživatelská práce s PC (Windows, MS Office, Internet); dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti po telefonu; schopnost týmové spolupráce; zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Nabízíme: zajímavý motivující systém odměn, firemní benefity (stravenky, internet, výhodný mobilní tarif), firemní školení a akce
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky a OZZ
  • V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - Windows

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 17.7.2017 do 16.7.2018