Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto
Pozice:
Lakýrník
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Lakýrník Liberec

Volné pracovní místo PRACOVNÍK LAKOVNY

14.9.2016
REKUPER SYCHROV, s.r.o.
Místo pracoviště
28, Husa, 463 44, Paceřice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Práce v nové moderní poloautomatické práškové lakovně.
Náplň práce: zavěšování a svěšování výrobků, balení, manipulace, po zaučení možnost lakování
Požadujeme: schopnost pracovat v kolektivu, spolehlivost

Podobné nabídky práce

Lakýrník - Liberec
Významná společnost v oblasti výroby čerpacích zařízení a kompresorových zařízení příjme do svého týmu pracovníky na pozici: Lakýrníka Náplň práce: - lakování dílů na bázi mokrého lakování - přípravné práce - kontrola výrobního ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Liberec Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
NATĚRAČ OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ
Požadujeme řidičský průkaz sk. B / aktivní řidič. Práce na Dohodu o provedení práce, po zapracování možno HPP Osobní schůzka pouze po předchozím telefonátu <!--poslatEmail-->, ev. mailové zprávě <!--poslatEmail--> ...
Nikolaj Bašina Broumovská 843/11, Liberec Brigády
týden
LAKÝRNÍK
- minimálně vyučení - praxe v lakování dílů - mokré lakování - práce na jednu směnu - nástup ihned - peníze 18-25 tis. měsíčně - dobrý zdravotní stav - praxe podmínkou
BUSCH VÝROBA CZ s.r.o. Svárovská 620, Liberec Plný úvazek
týden
LAKÝRNÍK KOVŮ do mokré lakovny
Praxe v mokrém lakování
VZDUCHOTECHNIK, s.r.o. Tovární 548, Chrastava Plný úvazek
aktivní
AUTOLAKÝRNÍK
vyučení nebo praxe v oboru, plat dle výkonu,hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem
Zdeněk Kučera - AUTOSPORT Kunratická 1145, Liberec Plný úvazek
aktivní
PŘÍPRAVÁŘ LAKOVNY
praxe v autolakovně, není nutné vyučení přímo v oboru, plat dle výkonu,strukturovaný životopis zasílejte na <!--poslatEmail-->