Volné pracovní místo  PRACOVNÍK MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 27/11/2015
Pracovní náplň:
  • on-line marketing (kontrola kampaní sklik, adwards, heuréka, zbozi.cz, google nákupy, direct mailing, správa facebooku)
  • offline marketing (příprava letákových a televizních kampaní, příprava katalogů)
  • zpracování akcí našich dodavatelů
  • organizace redesignu eshopu
  • pravidelné marketingové analýzy (analýzy on-line i offline marketingových kanálů, analýzy návštěvnosti eshopu podle marketingových kanálů, atd.)
  • organizace akcí pro zaměstnance
Požadujeme:
  • selský rozum (dokážete logicky řešit problémy, aplikovat teorii v praxi, atd.)
  • VŠ/SŠ ekonomického směru, ideálně se zaměřením na marketing a obchod
  • velmi dobré znalosti PPC systémů (sklik, adwards, heuréka, zbozi.cz, google nákupy)
  • výborná znalost práce na počítači (internet, word, excel, outlook, powerpoint)
  • kreativní i analytické myšlení
  • výborné komunikativní schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • vysoká míra empatie (ve vztahu k potřebám zákazníků)
  • nadšení a elán, touhu změnit svět - zázemí vám k tomu vytvoříme
Nabízíme:
  • obrovskou pracovní příležitost (možnost seberealizace s velkou mírou pravomocí a zodpovědnosti)
  • práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu (pondělí-pátek, 7.30-16.00)
  • zajímavé platové ohodnocení - 27 000 Kč - 33 000 Kč (průměrná hrubá měsíční mzda)
  • práci na dobu určitou s možností prodloužit smlouvu a posléze převést na dobu neurčitou (vše záleží jen na vašich předvedených schopnostech)
  • příjemný pracovní kolektiv
  • vlastní kancelář
  • počítač
  • mobilní telefon
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na životní pojištění
Máte-li zájem o toto místo, zašlete prosím svůj životopis na adresu:
použijte odpovědní formulář nebo na adresu: SmartShop, s.r.o., Ostravská 843, 739 25 Sviadnov. Z došlých životopisů vybereme vhodné uchazeče, které si pozveme na osobní pohovor.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2015