Volné pracovní místo  PRACOVNÍK METALIZACE - obsluha metalizátoru + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Obsluhuje zařízení pro napařování hliníku na paraboly, manipulace se zařízením
  • Ošetřování, čištění a údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů
  • Kontrola vlastní vykonané práce

Co očekáváme:
  • Vyučen v oboru výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost a pracovitost
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Základní znalost strojů
  • Dobrá pracovní morálka
  • Ochota pracovat na směny dle plánu směn, denní 12 hod směny, krátký a dlouhý týden
Co nabízíme:
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
  • Náborový příspěvek 25. 000 Kč
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
  • Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
  • Čtvrtletní prémie
  • Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
Kontakt:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: použijte odpovědní formulář
Email: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Benefity

  • Jiné výhody - Náborový příspěvek, příplatky

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK METALIZACE - obsluha metalizátoru + náborový příspěvek 25 tis. Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Markéta Jemelková, personalista z ALW INDUSTRY, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK METALIZACE - obsluha metalizátoru + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.