Volné pracovní místo PRACOVNÍK/-NICE NA ÚKLID - Velká Bíteš

15.7.2016
CENTRA a.s.
Místo pracoviště
Masarykovo náměstí 81, Velká Bíteš, 595 01, Velká Bíteš
Pracovní poměr
Brigády
Směnnost
Jednosměnný provoz

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Úklidy a výpomoci v kuchyni - zkrácený úvazek
Ohodnocení podle výkonu. Požadujeme: aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, loajalitu, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, čistotnost. Je nutné mít zdravotní průkaz. Nabízíme: jistotu dlouhodobého zaměstnán ...
Foodzr spol. s r.o. Nádražní 66/1, Žďár nad Sázavou Brigády
aktivní
Uklízečka
Pracovní náplň: • Provádí úklid budovy a okolí v souladu s bezpečnostními a vnitřními předpisy • Vyplňuje záznamy o provedeném úklidu do příslušných formulářů • Plní další funkce a činnosti ve spojitosti s úklidem prostor závodu a ...
ARROW International CR, a.s. Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/NICE ÚKLIDU - Žďár n.S.
*Úklid budovy běžnýV případě zájmu volejte na tel.: <!--poslatEmail-->, nebo email <!--poslatEmail-->
Jan Nižník Brněnská 2188/42, Žďár nad Sázavou Zkrácený úvazek, Brigády
aktivní
Pracovník výroby krmných směsí -Stránecká Zhoř
práce s VZV, s čelním nakladačem, výhoda - řidičské oprávnění skupiny C, práce s počítačem, manuální zručnost, ochota, spolehlivost.
AGRO - Měřín, a.s. 11, Stránecká Zhoř Plný úvazek
aktivní
uklizeč/ka do výrobny krmných směsí -Stránecká Zhoř - DPČ
úklid převážně prachu a šrotu na výrobně krmných směsí, budova má tři patra, dobrá zdravotní kondice
AGRO - Měřín, a.s. 11, Stránecká Zhoř Zkrácený úvazek, Brigády
aktivní
Pracovník/ice v úklidu - Křižanov
Úklid kancelářských a výrobních prostor. První kontakt telefonicky popřípadě emailem. PO PROZVONĚNÍ ZAMĚSTNAVATEL ZAVOLÁ ZPĚT ZÁJEMCI. Až po té možnost osobní schůzky.
V - LUXO, s.r.o. Ořechovská 551, Křižanov Zkrácený úvazek