Volné pracovní místo  Pracovník obchodního klientského místa - Odborný pojišťovací poradce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Hledáme do našeho dynamického týmu kolegyni nebo kolegu, který se chce seberealizovat, je komunikativní a má pro klientský přístup. Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví nebo jakéhokoliv obchodu jsou výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci pro největší finanční skupinu v ČR, nadprůměrné odměňování závislé na osobní aktivitě, vstupní odborné zaškolení a vedení, systematické vzdělávání a kariérní růst, možnost seberealizace. Po zaškolení vyřízení licence u ČNB.
Požadujeme: Minimálně úplné střední vzdělání s maturitou.
Náplň práce: Poskytování poradenství v oblasti finančního zabezpečení, spoření, investování a úvěrů pro stávající i potencionální klienty.
Pomůžeme Vám stát se úspěšnými a finančně nezávislými.
Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás a domluvte si osobní pohovor.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016