Volné pracovní místo  Pracovník odbavovacího centra - Elektromechanik automatického zakladače AKL

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt POUZE e-mailem

Nástup možný ihned
Pracovní doba: 8,00 - 16,30 hod

Náplň práce: úzká spolupráce s hlavním operátorem odbavovacího centra, opravy a údržba poloautomatického zakladače, každodenní kontrola blokovaných pozic, uskladnění a rozložení zboží ve skladech na základě přepravních příkazů z interního systému, drobná údržba budovy a kanceláří

Pracovní prostředí: práce v blízkosti pohyblivých dopravníkových pásů a vysokozdvižných vozíků, příjemné moderní prostředí firmy

Požadavky: vzdělání SOU/SŠ s technickým zaměřením, dobrý fyzický stav, odolnost vůči stresu a časová flexibilita, uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office), technická a manuální zručnost, pečlivost, schopnost udržovat pořádek, pozitivní postoj k práci, zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro řád

Základní kvalifikační předpoklady: schopnost a ochota učit se novým věcem, logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, soustředěnost, výborný zdravotní stav

Nabízíme: nástupní plat po dobu zaškolení, plat po zaškolení s osobním ohodnocením a bonusem, pracovně-lékařské služby, 4 týdny dovolené, pitný režim zdarma

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail použijte odpovědní formulář Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši fotografii.
Vyhrazujeme si právo neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky.

Místo výkonu práce: NEW WAVE CZ a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role - Karlovy Vary
Pracovní pozici je možné vykonávat pouze v KV

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.12.2017