Volné pracovní místo  Pracovník plánování výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Náplň práce: monitorování skladových zásob a porovnání s potřebami vyplývající z plánů a požadavků zákazníka, provádění inventur a sestavování reportů, vedení příslušné dokumentace, účast na výrobních a ostatních poradách, dodržování ročních firemních cílů a plnění požadavků zákazníka.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru výhodou, MS Excel - kontingenční tabulky, funkce, grafy + MS Powerpoint, aktivní přístup, pečlivost a zodpovědnost, zájem učit se novým věcem.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, odpovídající zaškolení, možnost kariérního růstu a externích školení, stravenky, placené volno navíc, firemní akce, mzda dle zkušeností, nástup možný ihned.

Životopis a motivační dopis v ČJ a AJ zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - velmi dobrá znalost

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017