Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice e-shopu

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 100–28 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Příjem a vyřizování objednávek z e-shopu; Komunikace se zákazníky; Práce s PC a administrativní činnost (fakturace, evidence zakázek aj.); Balení zboží a jeho příprava k expedici. Příjem a výdej zboží.

Požadujeme:
Trestní rejstřík bez záznamu; Pečlivost a důslednost; Dobré komunikační dovednosti, základní znalost práce na PC (MS Office); zodpovědnost, cílevědomost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení. Znalost outdoorového a military vybavení - výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
Poznámka:
Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu jednání.

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenkový paušál
  • Zvláštní prémie - prémie a odměny
  • Naturální výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/pracovnice e-shopu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marcela Jarolímová z ARMY SURPLUS TINERO s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/pracovnice e-shopu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.