Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/PRACOVNICE klienského showroomu - vzorkové prodejny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 200–16 800 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář

Pracovní doba: ranní směna, úvazek dle domluvy 20-35 hod. týdně

Náplň práce: méně náročná práce v čistém a klidném prostředí - poskytování informací a služeb zákazníkům, práce s informačním kioskem, nabídka zboží a služeb, doplňování zboží do regálů, příprava zboží k prodeji, prodej přes pokladnu pomocí skeneru, příjem a výdej zásilek

Požadujeme: základní znalost práce na PC, příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita k firmě, ŘP sk. B výhodou

Nabízíme: zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025