Volné pracovní místo  PRACOVNÍK - PRACOVNICE OBCHODNÍHO PROVOZU - OBSLUHA ZA BAREM (vyhrazeno pro OZP)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 z:13/1/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:18/12/2023
Požadujeme:
  • vyučení i mimo obor.
Náplň práce:
  • obsluha hostů, výdej jídla a nápojů, doplňování zboží.
Nabízíme:
  • prémie 2.500 Kč
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • ranní a odpolední směny
  • zvýhodněné stravování.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity

  • Jiné výhody - prémie, zvýhodněné stravování

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 18.12.2023 do 18.12.2024

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK - PRACOVNICE OBCHODNÍHO PROVOZU - OBSLUHA ZA BAREM (vyhrazeno pro OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Helena Vaškebová z Spolek přátel Frýdku-Místku

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK - PRACOVNICE OBCHODNÍHO PROVOZU - OBSLUHA ZA BAREM (vyhrazeno pro OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.