Volné pracovní místo  Pracovník-pracovnice odvozu a recyklace odpadů

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Dvakačovice 59
NÁPLŇ PRÁCE: třídění materiálu, naskladňování a vyskladňování materiálu na skladu, svoz materiálu po sběrnách a továrnách v CZ naši dodávkou.
POŽADAVKY: trestní bezúhonnost, spolehlivost, ŘP sk. "B", flexibilitu a chuť pracovat.
Vzdělání obráběče kovů nebo strojírenské výroby, vazačský průkaz - není podmínkou, ale výhodou.
NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání a možnost profesního růstu. U nás není podmínka vzdělání, ale opravdu chuť pracovat.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-16hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017