Volné pracovní místo  PRACOVNÍK / PRACOVNICE POHŘEBNÍ SLUŽBY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

  • Pracovní poměr na 1 rok, po zapracování možno na dobu neurčitou.
  • Pracovní náplň: péče o zemřelé, účast na převozech zemřelých, organizace a zajištění pohřebních obřadů, vedení jednoduché administrativy.
  • Požadujeme: kultivované vystupování, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti na adekvátní úrovni, znalost práce na PC (uživatelská úroveň), příjemný zevnějšek, empatii, loajalitu, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, fyzickou zdatnost.
  • Nabízíme: stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí na vysoké úrovni, jistotu mzdy.
  • Nutno počítat s prací i v noci, víkendech a státních svátcích. Fyzicky náročné (zvedání břemen).
  • V případě zájmu své životopisy zasílejte emailem

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025