Volné pracovní místo  PRACOVNÍK, PRACOVNICE PRÁDELNY

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 20 200 Kč / měsíc

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici PRACOVNICE PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny.
Požadujeme:
  • svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup
  • schopnost pracovat v týmu

Pracovní náplň:
  • obsluha pracích strojů
  • obsluha sušících a žehlících strojů, žehlení prádla
  • kontrola pracovních oděvů
  • třídění pracovních oděvů a jiné činnosti

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK, PRACOVNICE PRÁDELNY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Bůžková z Vila Vančurova o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK, PRACOVNICE PRÁDELNY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.