Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice recepce

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 10 150 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup dohodou..
Náplň práce:
  • Vedení jednoduchých přehledů, statistik, evidencí.
  • Vykonávání administrativních prací podle stanovených postupů nebo instrukcí.
  • Obsluha kancelářských strojů a rozmnožovací techniky, přepojování telefonických hovorů na kompetentní pracovníky.
  • Manipulace s písemnostmi a poštovními zásilkami včetně jejich evidence.
  • Zaprotokolování, třídění písemností a vedení jejich evidence.
  • Vedení přehledů o obsazenosti pronajímaných prostor (sál, kavárna, kanceláře atd.).
  • Zajišťování chodu recepce, uzamykání a kontrola zabezpečení Centra Kosatec.
Požadujeme:
  • organizační schopnosti, komunikativnost
  • statut osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidního důchodce
  • odolnost vůči stresu
  • hmotnou zodpovědnost (práce s penězi), výpis z trestního rejstříku
  • zkušenost s prodejem
  • zdravotní průkaz
Nabízíme:
  • nástup na pracovní smlouvu
  • zkrácený úvazek: 4 hodiny denně
  • pracovní doba: dvousměnný provoz, ranní 8:00 - 12: 30, odpolední 12: 30 - 17:00
  • příjemné pracovní prostředí, benefitní zaměstnanecký program
  • zázemí stabilní organizace
  • mzda: od 10 150,- Kč
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecký benefitní systém
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/pracovnice recepce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vlaďka Linhová z Centrum Kosatec, z. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/pracovnice recepce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.