Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/PRACOVNICE skladu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 200–16 800 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář

Pracovní doba: ranní směna, úvazek 20-35 hod. týdně

Náplň práce: méně náročná práce v čistém prostředí - příjem, tříděníbalení a přípravavýdeje zboží, manipulace s ručně vedeným paletovým vozíkem, příložitostné závozy zboží v rámci prostějova a Olomouce

Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita, ŘP sk. B

Nabízíme: možnost práce na home office, zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025