Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice úklidu

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 3 230 Kč / měsíc

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU, pro pravidelný úklid u našeho klienta ve Strakonicích. Objekt se nachází v těsné blízkosti vlakového nádraží. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o běžný úklid administrativních prostor (chodeb, kanceláří, WC, šatny, schodiště) a doplňování hygienického materiálu (toaletní papír, mýdlo) a další práce dle požadavku nadřízeného.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní brigádu u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - práce je vhodná jako přivýdělek, pracujete cca 50 minut v pracovní dny v odpoledních hodinách (čas lze přizpůsobit po dohodě s klientem). Mzda je 3 230 Kč měsíčně.
Vhodné i pro osoby se ZP.
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Kontakt e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/pracovnice úklidu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Linda Šupitarová z KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/pracovnice úklidu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.