Volné pracovní místo  Pracovník - pracovnice v logistice

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 10 920 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Zábořská 93, Záboří
Pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením
Náplň práce: práce se čtečkou, kontrola kvality zboží, barev a obalů, balení zboží - zhodnocení (zabalení konkrétní zásilky a kontrola štítků dle dopravce).
Požadujeme: pečlivost, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost a ochotu učit se novým věcem. Znalost PC - výhodou
Zaměstnanecké výhody: možnost zkráceného úvazku, zázemí silné a stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektiv, profesní růst i vzdělávání, zaměstnanecká sleva na zboží Tescoma.
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá 6-14,30hod., e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016 do 31.12.2016