Volné pracovní místo  Pracovník/ pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 28 390 Kč / měsíc

Náplň práce: pomoc při osobní hygieně, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, podpora soběstačnosti,vedení dokumentace klienta.

Požadujeme: odbornou způsobilost dle § 116 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo lze při splnění podmínky dokončeného základního vzdělání zajistit do 18 měsíců od nástupu kurz pracovníka v sociálních službách opravňujícího k výkonu profese, zdravotní způsobilost.

Životopis zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo na výše uvedenou adresu.

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 6 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - osobní ohodnocení a mimořádné odměny
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 8.3.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník/ pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Michaela Pučálková z Dům sociálních služeb Pacov, p.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.