Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBNÍ DÍLNĚ REKLAMY

Lokalita Frýdek-Místek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:26/3/2024
Náplň práce:
  • Vláknový a CO laser - individualizace drobných dárkových předmětů
  • Obsluha UV tiskárny
  • Obsluha tiskových strojů a aplikace výtisků na dárkové předměty (termosublimace)
  • Příprava a realizace 3D nálepek
  • Příprava a aplikace nažehlovaček
  • Příprava a aplikace polepů
  • Příprava a výroba buttonů
  • Montáž nástěnných hodin
  • Obsluha tamponového tisku
  • Jiné drobné montáže, manipulace s materiálem
  • Plnění příkazů nadřízeného v rámci výrobních potřeb výroby zaměstnavatele (určuje vedoucí výroby zaměstnavatele).
Požadujeme:
  • úplné střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem (SOU)
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup, smysl pro pořádek, kvalitu a detail
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti s obsluhou laserového zařízení výhodou.
Nabízíme:
  • práci v čistém, moderním prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • zaškolení.
Kontakt emailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 1.10.2024

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBNÍ DÍLNĚ REKLAMY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Vratislav z BD SERVIS spol. s r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBNÍ DÍLNĚ REKLAMY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.