Volné pracovní místo  Pracovník sekretariátu kanceláře předsedy soudu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nejvyšší správní soud hledá:
Pracovník sekretariátu kanceláře předsedy soudu
Požadavky:
" Ukončené středoškolské vzdělání
" Ideálně 5 let praxe v obdobné pozici, státní správa výhodou
" Aktivní znalost MS Office (vysoká PC gramotnost)
" Aktivní znalost AJ - slovem i písmem
" Perfektní znalost českého jazyka, korespondence a etikety
" Schopnost systematické a samostatné práce
" Pečlivost, spolehlivost, flexibilita a velmi dobré komunikační schopnosti nutností
Náplň práce:
" Administrativní činnost zabezpečující chod sekretariátu vedení soudu
" Vedení specializovaných databází a rejstříků
" Organizační zabezpečení vzdělávacích a pracovních akcí
" Příprava podkladů dle pokynů vedení soudu
" Práce v interním systému soudu a aktivní spolupráce s ostatními úseky soudu
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné moderní pracovní prostředí
" Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, příspěvky, aj.)
" Možnost nástupu po dohodě
Jedná se o hlavní pracovní poměr, platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., ZP a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. (8. pl. tř.)
U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář do 5. 10. 2017.
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo pozastavit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici. Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte Nejvyššímu správnímu soudu souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.10.2017