Volné pracovní místo  Pracovník servisu údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář CL a NB m/ž

Lokalita Česká Lípa
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme
  • ÚSO vzdělání, oboru elektro / strojírenství, případně dostatečná praxe v oboru
  • vyhláška 250/78 Sb, § 6
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
  • řidičský průkaz sk.B
Pracovní náplň
  • podílí se na servisu nových i starších strojů a zařízení
  • provádí preventivní opravy strojů a zařízení, záznamů o provedených činnostech a sledování spotřeby náhradních dílů
  • provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci nebo spolupráci na instalaci nových strojů a zařízení
  • zajištění provozuschopnosti strojů a zařízení včetně bezporuchového chodu a bezpečného provozu
  • zajišťování středních i generálních oprav strojů a zařízení
  • provádí denní kontroly strojů dle plánu údržby
  • zápisy elektronické evidence úkonů
Nabízíme
  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • zaměstnání na jednosměnný provoz
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • dotované závodní stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.4.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník servisu údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář CL a NB m/ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Černá z A R T I F E X, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník servisu údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář CL a NB m/ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.