Volné pracovní místo  Pracovník studené kuchyně - vedoucí směny

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
  • Čestlice - U Makra 123, 251 01 Čestlice

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Požadavky:
  • praxe na obdobné pozici (v rychlém občerstvení/kuchyni/výrobě potravin)
  • kušenost s přípravou studené a teplé kuchyně
  • kušenosti s vytvářením kalkulací a technologických postupů
  • zkušenosti s vedením lidí, vůdčí a tvůrčí osobnost
  • zájem o obor, aktivní přístup k získávání znalosti prodávaného sortimentu, zájem o trendy v gastronomii
  • pracovitost a spolehlivost
Náplň práce:
  • dodržování firemních standardů ve výrobní činnosti a vyžadovat je od ostatních
  • vedení, organizace práce a motivace zaměstnanců
  • zodpovědnost za proškolení nových zaměstnanců a průběžné školení stávajících zaměstnanců
  • navrhuje inovace výrobků a spolupracuje na jejich vývoji
  • dohled nad celým výrobním procesem výroby vč. kvality výrobků
  • nastavení plánu výroby studené kuchyně s ohledem na požadavek prodejen v informačním systému a jeho plnění
  • příprava surovin pro bistra, příprava sendvičů, salátů a fresh nápojů
  • řádná obsluha gastrotechnologického vybavení
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • přesné dodržování technologických postupů prodávaného sortimentu
  • inventarizace podle pokynů vedoucích pracovníků výroby
  • nekompromisní přístup při dodržování hygieny

Zaměstnanecké výhody:
  • příspěvek na stravu, slevy na zboží, Flexipass

Nástup IHNED!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 30.5.2016