Volné pracovní místo  Pracovník technické přípravy výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Naše společnost zabývající se tvarovými výpalky a výpalky s úkosy hledá nového pracovníka na pozici " Pracovník technické přípravy výroby".

Náplň práce:
  • příprava pálících plánů
  • příprava a plánování výroby
  • zodpovědnost za průběh výroby
  • administrativní práce: kalkulace cenových nabídek, kompletace zakázek
  • komunikace se zákazníky a dodavateli, obchodní činnost

Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost AutoCAD
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • řidičký průkaz skup B
  • čistý trestní rejstřík
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
  • ochotu učit se novému a stále se vzdělávat
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • zkušenosti s ovládáním CNC strojů výhodou

Nabízíme:
  • práci v jednosměnném provozu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou a stabilní práci v prosperující společnosti
  • příspěvek na stravování
  • nástup na HPP dle dohody, možné ihned
  • pracoviště Brno - Horní Heršpice

Kontakt:
R+W FERRA s.ro. Jana Kalinová
Železná 688/10 použijte odpovědní formulář
619 00 Brno použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.5.2016