Volné pracovní místo  PRACOVNÍK TERÉNNÍHO SERVISU ZVONŮ A VĚŽNÍCH HODIN (MECHATRONIK)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 345 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: servis zvonů, spojený s výrobou.
Jsme tradiční řemeslná firma s rodinnou a firemní historií dlouhou více než 300 let. Zvony Perner zvoní po celém Německu, Rakousku a ve všech částech světa. V kostelních věžích provádíme práce na elektrických a mechanických systémech. Pro ČR přijímáme zaměstnance (M/Ž) v terénním servisu.
Požadavky:
  • základní znalost německého jazyka,
  • vyučení v oboru elektro, mechatronika,
  • fyzická zdatnost, schopnost pracovat ve výškách,
  • samostatná a spolehlivá práce,
  • potěšení z jednání s lidmi.
Nabízíme:
  • zajímavou a rozmanitou práci,
  • odpovídající odměnu,
  • dlouhodobou perspektivu,
  • příležitost podílet se na utváření prodeje,
  • služební vůz a vybavení/nástroje.
Na tuto práci Vás zaškolíme, budete spolupracovat s našimi zkušenými kolegy a během zapracování Vás budeme doprovázet.
Osobní kontakt možný po telefonické nebo e-mailové domluvě.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 11.4.2024

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK TERÉNNÍHO SERVISU ZVONŮ A VĚŽNÍCH HODIN (MECHATRONIK)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Selma Keck z "Rudolf Perner, České Budějovice, spol. s r.o."

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK TERÉNNÍHO SERVISU ZVONŮ A VĚŽNÍCH HODIN (MECHATRONIK)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.