Volné pracovní místo  Pracovník tryskárny nerezových ocelí

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 22 000–23 000 Kč / měsíc

Uchazeči pošlou životopis se jménem, bydlištěm, věkem, dosaženým vzděláním a praxí.

Jsme vedoucí firmou v oblasti moření a pasivace nerezových ocelí v ČR a SR.
Pracovní náplň:
  • Provádění tryskání dílů z nerezových ocelí balotinou, manipulace s díly, řízení VZV, obsluha strojního vybavení tryskárny. Práce na ranní i odpolední směny.

Pracoviště:
Převážně sídlo firmy na Chrlické ulici v Modřicích

Požadujeme:
  • pracovitost, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
  • úkolovou mzdu dle množství a kvality provedené práce , průměrná hrubá mzda po zapracování cca 22.000,-Kč až 23.000,-Kč/měsíc
  • příspěvek na stravenky
  • v případě dobrých hospodářských výsledků vánoční odměny (za posledních 20 roků byly
vypláceny vždy).
  • perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
  • výborné pracovní zázemí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016