Volné pracovní místo  Pracovník údržby budov - Mikulov - HPP - 20 tis.Kč/měsíc

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SITA Facility a.s. vyhlašuje VŘ na pracovní pozici:

Pracovník údržby budov - Mikulov - HPP - 20 tis. Kč/měsíc

Náplň práce:
  • údrža budov - drobné údržbářské práce

Požadujeme:
  • el. průkaz - vyhláška č. 50
  • spolehlivost
  • samostatnost

Nabízíme:
  • práci na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • mzdu: 20000,- Kč/měsíc hrubého
  • pracovní úvazek: 8 hodin/denně
  • nástup: dle domluvy

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář nebo volejte od 9:00 do 14:00 hod. na tel. použijte odpovědní formulář . Do předmětu uvádějte „ Pracovník údržby budov - Mikulov - HPP - 20 tis. Kč/měsíc“.

Do své odpovědi na inzerát vložte prosím následující text:
Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SITA Facility a.s. výhradně za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Bez tohoto souhlasu nemůžeme Vaši odpověď zpracovat a zařadit Vás do výběrového řízení.

Děkujeme za Váš zájem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2015 do 31.5.2016