Volné pracovní místo  Pracovník údržby technologických linek

Lokalita 794 01
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce - Bruntál.
Pracovní náplň:
Zodpovědnost za správný chod výrobních technologických linek
Koordinace a dohled nad provozem zařízení a jejich údržbou
Účast na technickém rozvoji výrobních zařízení
Spolupráce a komunikace s externími dodavateli
Zodpovědnost za náklady spojené s údržbou
Práce s výkresovou dokumentací
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti s údržbou technologických linek
Znalost AutoCAD, progeCAD
Schopnost koordinace a organizace práce
Proaktivní přístup, samostatnost a důslednost
Řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody:
-práci v perspektivní společnosti
-měsíční motivační odměna
-roční prémie
-příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce
  • odměny nejlepším pracovníkům
-5 týdnů dovolené.
Pokud Vás nabídka oslovila zašlete nám na e-mail použijte odpovědní formulář životopis.
Z: 7.12.2015 A: 25.1.2016

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravné
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravné
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018