Volné pracovní místo PRACOVNÍK ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB

4.5.2016
ISS Facility Services s.r.o.
Místo pracoviště
66, Nová Ves, 675 21, Nová Ves
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Jedná se o úklid provozní haly, kanceláří, sociálních a společných prostor. (Mann+Hummel). Práce nyní na DPP, zástup za dlouhodobou nemocenskou, možnost přestupu na HPP. Úklid Po-Pá, ranní směna od 6–14 hod. Dále hledáme zde brigádníka na DPP/4 hod/den – Po – Pá.
Směny ranní od 6 – 14 hod a odpolední 14 – 22 hod.

Podobné nabídky práce

úklidový pracovník
Práce je na částečný úvazek 10-15 hodin týdně (práce každý den cca 2-3 hodiny) Požadavek na pracovníka: ochota pracovat, čistý trestní rejstřík, zkrácený pracovní úvazek. NUTNO PŘEDEM ZASLAT ŽIVOTOPIS na email <!--poslatEmail--> ...
SOBES s.r.o. Velkomeziříčská 371/47, Třebíč Zkrácený úvazek, Brigády
aktivní
UKLÍZEČKA
- prvnotní kontakt výhradně telefonicky !!!
Jana Musilová Brněnská 332, Třebíč Brigády, Brigády
aktivní
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK
Náplň práce: uklízečka. Od 8:00 do 13:00 hod. dva dny v týdnu. Úvazek je možno navýšit. Místo výkonu práce Třebíč. Místo vhodné pouze pro OZP.
Sociální družstvo Znojmo Karlovo nám. 54/43, Třebíč Zkrácený úvazek
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Pečlivost a důkladnost Pracovní doba (od - do): 5:30-13:30, 14:00-21:30 + víkendy Prvotní kontakt výhradně telefonicky nebo e-mailem!!!
ISS Facility Services s.r.o. 66, Nová Ves Plný úvazek
aktivní
UKLÍZEČKA
- vhodné i pro OZP - požadujeme: spolehlivost, komunikativnost Místo výkonu práce je ve firmě FRAENKISCHE CZ s.r.o., Okříšky Prvotní kontakt telefonicky, e-mailem!!!
TREBI s.r.o. U Kapličky 591, Okříšky Plný úvazek
aktivní
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE
Vhodné pro osoby zdravé a zdravotně znevýhodněné. Požadujeme pečlivost, spolehlivost. Aktivní řidička. Pohovory se uskuteční v cukrárně Míca, Kapitána Jaroše 748/8, Třebíč, 24.7.2017 od 13 do 15 hodin. Jde nám hlavně o pokryt ...
Petra Vystrčilová Třebíč Zkrácený úvazek