Zveřejnil:
Úřad práce Praha 3

Volné pracovní místo Pracovník úklidu do dětského centra

15.12.2016
AVES PLUS, spol. s r.o.
Zábavní centrum - Praha, Čestlice, Zábavní centrum - Praha, Čestlice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Informace o pracovním místě

Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností, resp. částečné či plné ID, na pozici pracovník úklidu v Čestlicích.

Náplň práce:

  • úklid dětského centra
  • doplňování hyg. potřeb

Požadujeme

  • bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci
  • spolehlivé a slušné jednání

Nabízíme

  • nadstandardní mzdu
  • firemní pracovní oděv
  • plánování směn na základě domluvy
  • různorodá pracovní doba

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Kuchař/ka
Hledáme kuchaře do závodního stravování v obci Všemina. Pouze ranní směna! Zkušenosti vítány, ale absolventy rádi zaučíme.
LASIUS, s.r.o. Všemina, okres Zlín Plný úvazek
dnes
Kuchař,kuchařka
Zavedená restaurace v Železné Rudě,hledá šikovné,samostatné,komunikativní a spolehlivé kuchaře.Věk neomezuje,zkušenosti vítány.Kuchyň-hotovky-minutky (maso, grill, apod.).Nástup mo ...
Pancíř s.r.o. Belvederská 2, Železná Ruda Plný úvazek
dnes
Frézař, soustružník na konvenčních strojích
Výroba strojních součástí dle výkresové dokumentace - kusová a malosériová výroba
MEVI-CZ s.r.o. Hlavničkovo nábřeží 5664, 760 01 Zl... Plný úvazek
dnes
Operátor CNC strojů - frézař, soustružník
výroba strojních součástí dle výkresové dokumentace - kusová a malosériová výroba
dnes
Obchodní zástupce - technické poradenství
Technické poradenství, získávání nových zákazníků, uzavírání obchodů
RENOST - pojezdová kolečka s.r.o. Pavlice 192, Pavlice Práce na ŽL
dnes
Referent odbytu / skladník
- komunikace se zákanízky, řešení požadavků - získávání nových zákazníků - skladové hospodářství (chystání zakázek, montáž, úklid skladu)
RENOST - pojezdová kolečka s.r.o. Pavlice 192, Pavlice Plný úvazek
dnes