Volné pracovní místo Pracovník úklidu - Ostrava - DPP - 75,- Kč/hod.

13.8.2016
SUEZ Facility a.s.
SITA Facility a.s. Ostrava, SITA Facility a.s. Ostrava, Ostrava
Pracovní poměr
Brigády
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

SUEZ Facility a.s. vyhlašuje VŘ na pracovní pozici:

Pracovník úklidu – Ostrava – DPP – 75,– Kč/hod.

Náplň práce:
úklid prostor přepravní společnosti

Požadujeme:
samostatnost
spolehlivost
pečlivost
komunikativnost
praxe v úklidu výhodou

Nabízíme:
pracovní úvazek: pondělí až pátek, 05:00 – 09:00 hod.
práci na DPP (dohoda o provedení práce)
odměna: 75,– Kč/hod.
nástup: září 2016

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo poslat email nebo zašlete strukturovaný životopis na adresu poslat email . Do předmětu uvádějte „Pracovník úklidu – Ostrava – DPP – 75,– Kč/hod. “.

Děkujeme za Váš zájem.