Volné pracovní místo  Pracovník úklidu - Žďár nad Sázavou - 4 hod./den - HPP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 6 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SUEZ Facility a.s. vyhlašuje VŘ na pracovní pozici:

Pracovník úklidu - Žďár nad Sázavou - 4 hod./den - HPP

Náplň práce:
  • úklid kanceláří, chodeb, sociálního zařízení, šaten, hal,...

Požadujeme:
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • praxe v úklidu výhodou

Nabízíme:
  • práci na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • pracovní úvazek: 4 hodin/den, dvousměnný provoz, lze přizpůsobit
  • mzda: 6000,- Kč/měsíc hrubého
  • bonus: stravenky
  • nástup: dle domluvy

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo zašlete strukturovaný životopis na adresu použijte odpovědní formulář . Do předmětu uvádějte „ Pracovník úklidu - Žďár nad Sázavou - 4 hod./den - HPP“.

Děkujeme za Váš zájem.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016