Volné pracovní místo  Pracovník úklidu - Zlín - PPL - DPP - 70,- Kč/hod.

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 4 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SUEZ Facility a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Pracovník úklidu - Zlín - PPL - DPP - 70,- Kč/hod.

Náplň práce:
úklid prostor přepravní společnosti - kanceláře, chodby, sociální zařízení, ...*

Požadujeme:
samostatnost*
spolehlivost*
pečlivost*
komunikativnost*
praxe v úklidu výhodou*

Nabízíme:
stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti*
pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví*
odpovídající mzdové ohodnocení*

Další informace o pozici:

Pracovní úvazek: DPP (dohoda o provedení práce)
Mzda: 70,- Kč/hod.
Pracovní úvazek: pondělí až pátek 17:00 až 20:00 hod.
Pracoviště: Zlín
Nástup: možný ihned

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Do předmětu uvádějte název pracovní pozice.

Děkujeme za Váš zájem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.9.2016